Jakie prezenty warto kupić na komunię?

Osoby z rodziny, które zostały zaproszone na Pierwszą Komunię Świętą bardzo często niepotrzebnie tracą czas na szukanie wyjątkowego prezentu. Należy mieć świadomość, że najlepsze prezenty są najprostsze. Warto zatem zdecydować się na zakup książki. Prezent będzie w ten sposób mógł towarzyszyć dziewczynce lub chłopcu nawet przez kilka lat. 

Pismo Święte Stary Testament i Nowy Testament

Warto wiedzieć, że jest to najnowszy przekład Pisma Świętego. Książka przeznaczona jest praktycznie dla całej rodziny. Godny uwagi jest również fakt, że jest to wersja z paginacją. Rekomendowane jest kupienie dziecku takiej pamiątki, ponieważ autorzy unikali specjalistycznego języka, który mógłby być zupełnie niezrozumiały dla chłopców czy dziewczynek. Z kolei niezwykle przejrzysty i nowoczesny układ graficzny będzie umożliwiał znacznie sprawniejsze korzystanie z Pisma Świętego.

Modlitewnik. Pamiątka I Komunii Świętej

Jest to kolejne świetne rozwiązane na prezenty na komunię (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie). Należy zdawać sobie sprawę, że modlitewnik jest niezbędną pozycją dla każdej osoby, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Warto również podkreślić, że w omawianym modlitewniku zamieszczone zostały: bardzo mały katechizm, litanie, pieśni czy istotne modlitwy.

Kompozycje kwiatowe. I komunia św. i inne okazje

Album przede wszystkim ze względu na świeże motywy, oryginalne pomysły, a także wrażliwość na piękno może być świetnym prezentem dla dzieci, które jeszcze nie miały przyjemności przygotowywać dekoracji kwiatowych. Autorka omawianej pozycji zachęca czytelników, by sięgnęli nie tylko i wyłącznie po kwiaty, ale również inne dekoracyjne elementy, a następnie rozpoczęli niesamowitą przygodę.

Wersety dla dziewczynek

Jest to książka przeznaczona przede wszystkim dla dziewczynek. Warto zdecydować się na zakup tej pozycji, ponieważ zawiera ona aż pięćdziesiąt dwustronnie zadrukowanych kart z bardzo istotnymi wersetami Pisma Świętego. Ponadto pudełko zawiera książeczkę z rocznym planem czytania Pisma Świętego.

Puk puk czy to mój Bóg. Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej

Należy przede wszystkim zaznaczyć, że książka jest świetnym pretekst do rozmowy z dzieckiem o Sakramencie Pojednania. Jest w stanie pomóc przygotować rodzicom zarówno syna, jak i córkę do ich pierwszej spowiedzi w życiu. Dziecko będzie w stanie znaleźć w omawianej pozycji odpowiedzi na różne pytania. Dowie się również w jaki dokładnie sposób może przygotować się do tego bardzo istotnego sakramentu.

Tło plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com